ODBER NOVINIEK

Odoberajte aktuálny leták a budete vždy informovaný o novinkách

Firma DDD Star, s.r.o. patrilí medzi prvé firmy, ktoré začali pôsobiť v oblasti ochrannej deratizácie, dezinsekcie a dezinfekcie (ďalej len ako DDD). Predmet činnosti sa postupne rozšíril aj o vykonávanie školení pracovníkov v oblasti DDD. Počas svojho pôsobenia si vybudovala kredit a to kvalitnou prácou, promptnosťou, cenou a ústretovým prístupom k zákazníkovi.

DDD vykonávame výlučne podľa schválených technologických a prevádzkových postupov a to s pracovníkmi so štátnym osvedčením a dlhoročnou praxou. Nahlásené zákazky sa snaží me vykonať čo najrýchlejšie a predovšetkým podľa potreby zákazníka.

ODBER NOVINIEK
Slovak English German

Deratizažné práce

 

       

Stručná charakteristika.

      

Postup prác.

         
    Zameriavame sa na cielené deratizačné služby a monitoring hlodavcov. Zabezpečujeme hubenie myší, potkanov, krýs i ostatných hlodavcov, ktorí prenášajú závažné ochorenia a spôsobujú škody na majetku. Vykonávame celoplošné, jednorazové aj pravidelné deratizácie.   Čo najskôr po objednaní deratizácie Vás navštívime, preskúmame zasiahnutý objekt, odporučíme ideálny postup a zahájime zásah. Za 1-2 týždne prídeme vyhodnotiť úspešnosť zásahu, odvezieme mŕtve hlodavce a doplníme nástrahy.

Na záver vám tiež poradíme, ako objekt zabezpečiť proti ďalšiemu prenikaniu škodcov a nástrahy stiahneme alebo pokračujeme priebežnú deratizáciou. Na želanie zavádzame tiež preventívnu systémovú ochranu pred škodcami.
         
         
     deratizacia 

TERMÍN VYKONANIA PRÁC

O hubenie myší, potkanov a potkanov sa postaráme v termíne, ktorý vám bude vyhovovať. Sme vám k dispozícii aj cez víkendy.

MIMORIADNA ÚČINNOSŤ

Vďaka profesionálnej deratizácii sa zbavíte hlodavcov rýchlejšie ako pri ich likvidácii vlastnými silami. A často aj lacnejšie.

NULOVÉ RIZIKO

Nástrahy umiestnime do deratizačných boxov, ktoré sú uzavreté a chránia tak pred otravou deti i domáce zvieratá.

DERATIZÁCIA

deratizacia

DEZINSEKCIA

dezinsekcia

DEZINFEKCIA

dezinfekcia

S5 BOX

PRIHLÁSENIE