ODBER NOVINIEK

Odoberajte aktuálny leták a budete vždy informovaný o novinkách

Firma DDD Star, s.r.o. patrilí medzi prvé firmy, ktoré začali pôsobiť v oblasti ochrannej deratizácie, dezinsekcie a dezinfekcie (ďalej len ako DDD). Predmet činnosti sa postupne rozšíril aj o vykonávanie školení pracovníkov v oblasti DDD. Počas svojho pôsobenia si vybudovala kredit a to kvalitnou prácou, promptnosťou, cenou a ústretovým prístupom k zákazníkovi.

DDD vykonávame výlučne podľa schválených technologických a prevádzkových postupov a to s pracovníkmi so štátnym osvedčením a dlhoročnou praxou. Nahlásené zákazky sa snaží me vykonať čo najrýchlejšie a predovšetkým podľa potreby zákazníka.

ODBER NOVINIEK
Slovak English German

Dezinsekčné práce

 

       

Stručná charakteristika.

      

Postup prác.

         
    Hubenie hmyzu zabezpečujeme pre domácnosti, firemné priestory, potravinársky a farmaceutický priemysel, sklady, reštaurácie, hotely, ubytovne, zdravotnícke zariadenia aj iné objekty. Naše zásahy majú výrazný a dlhodobý účinok.   Rozsah a priebeh dezinsekcia závisí na škodcami, ktorý sa u vás zabýval, a na mieste jeho pobytu. Presnejšie informácie vám preto oznámime po prehliadke zasiahnutých priestor.
         
         
       dezinsekcia

Likvidujeme  ploštice patentovaným zahraničným strojom /suchou parou/ postrekom, dymovaním.

ČASOVÝ HARMONOGRAM

Dezinsekciu sa snažíme realizovať do 48 hodín od objednávky. Vždy pracujeme rýchlo a spoľahlivo, aby sme vás zbavili škodcov v najkratšej možnej dobe.

BEZPEČNOSŤ ZÁSAHU

Používame špeciálne insekticídne prípravky schválené pre Slovenskú republiku a , ktoré sú bezpečné pre ľudské zdravie, domáce zvieratá i životné prostredie.

PREVENCIA A PORADENSTVO

Po likvidácii mravcov, ploštíc, švábov, bĺch alebo iného hmyzu vám odporučíme vhodné preventívne opatrenia, ktoré zabránia ďalšiemu výskytu škodcov.

DERATIZÁCIA

deratizacia

DEZINSEKCIA

dezinsekcia

DEZINFEKCIA

dezinfekcia

S5 BOX

PRIHLÁSENIE