ODBER NOVINIEK

Odoberajte aktuálny leták a budete vždy informovaný o novinkách

Firma DDD Star, s.r.o. patrilí medzi prvé firmy, ktoré začali pôsobiť v oblasti ochrannej deratizácie, dezinsekcie a dezinfekcie (ďalej len ako DDD). Predmet činnosti sa postupne rozšíril aj o vykonávanie školení pracovníkov v oblasti DDD. Počas svojho pôsobenia si vybudovala kredit a to kvalitnou prácou, promptnosťou, cenou a ústretovým prístupom k zákazníkovi.

DDD vykonávame výlučne podľa schválených technologických a prevádzkových postupov a to s pracovníkmi so štátnym osvedčením a dlhoročnou praxou. Nahlásené zákazky sa snaží me vykonať čo najrýchlejšie a predovšetkým podľa potreby zákazníka.

ODBER NOVINIEK
Slovak English German

DDD Star s.r.o.

O spoločnosti DDD star .s.r.o.

Firma DDD Star, s.r.o. so sídlom A. Hlinku 12/365,919 21 Zeleneč, pôsobí na trhu od roku 1990, pričom do roku 2004 pôsobila pod obchodným menom Dušan Grman – DDD Systém. Patrila medzi prvé firmy, ktoré začali pôsobiť v oblasti ochrannej deratizácie, dezinsekcie a dezinfekcie (ďalej len ako DDD). Predmet činnosti sa postupne rozšíril aj o vykonávanie školení pracovníkov v oblasti DDD. Počas svojho pôsobenia si vybudovala kredit a to kvalitnou prácou, promptnosťou, cenou a ústretovým prístupom k zákazníkovi.

Firma disponuje širokým vozovým parkom a početným strojovým vybavením, ktoré je potrebné k tejto činnosti. Používame schválené najmodernejšie a predovšetkým environmentálne vhodné prípravky. Naším cieľom je dodržiavanie vysokého štandardu kvality práce v zmysle získanej certifikácie kvality ISO 9001:2008.

DDD vykonávame výlučne podľa schválených technologických a prevádzkových postupov a to s pracovníkmi so štátnym osvedčením a dlhoročnou praxou. Nahlásené zákazky sa snaží me vykonať čo najrýchlejšie a predovšetkým podľa potreby zákazníka. Znamená to , že práce vykonávame v počas dní pracovného pokoja t.j. aj počas sviatkov , resp. , i v neskorých nočných resp. skorých ranných hodinách.

Medzi našich obchodných partnerov patrí a napr. PSA Peugeot Citroen, kde pôsobíme od roku 2006, sieť predajní BILLA , kde ošetrujeme všetky prevádzky na Slovensku. Práce vykonávame i pre NAY Elektrodom. Taktiež ošetrujeme byty v Domovej Správe Trnava, TT-Komfort v Trnave, v Bytovom družstve v Zlatých Moravciach, v Mestskom bytovom podniku v Novom Meste nad Váhom, v BYTOSE Prievidza, v Správe majetku mesta Prievidza...

Vykonávame i ošetrovanie kanalizácií, - Trenčianska vodohospodárska spoločnosť, Stredoslovenská vodohospodárska a prevádzková spoločnosť. 

Práce vykonávame po celom území Slovenska

VOLAJTE EŠTE DNES - 0905 / 795 226

DERATIZÁCIA

deratizacia

DEZINSEKCIA

dezinsekcia

DEZINFEKCIA

dezinfekcia

S5 BOX

PRIHLÁSENIE